FTC Wenters realiseert wallride op de route Winterswijkse Berg

De nieuwe houten kombocht, ook wel wallride genoemd, op de route Winterswijkse berg (op de voormalige vuilnisbelt) is een aantal weken geleden geopend. Die mede door onze stichting mogelijk is gemaakt.

Foto Lineke Voltman

Voor het aanleggen van een wallride was echter een flinke investering nodig. Niet alleen financieel in materiaal als eikenhout en gaas, maar vooral ook deskundigheid en handen om een kombocht van ongeveer 25m lengte te realiseren op een voormalige vuilstort.”  Voor het gehele verhaal zie de link hieronder.

https://www.achterhoeknieuws.nl/nieuws/sport/477476/houten-kombocht-duurzame-oplossing-voor-mtb-route-winterswijk

Harry Grevers (onze Harry B. was nog niet zo getraind, dat hij dit ook aandurfde) test de nieuwe wallride. Met flinke snelheid ‘vliegt’ hij door de bocht naar beneden waarna Dave Kwerreveld het niet kon laten om ook op de MTB te stappen en een rondje berg te doen.